Misco Cookie Beleid
Wij hebben ons cookie beleid aangepast. Hierin staat wat cookies zijn en hoe wij ze gebruiken. Wilt u meer weten over cookies? Klik dan hier. Door deze boodschap te sluiten, stemt u in met ons gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookie beleid. U kunt cookies ook uitschakelen, echter let wel dat het uitschakelen, verwijderen of niet toestaan van cookies van invloed is op uw web-ervaring.
GA VERDER

Verfijn uw zoekopdracht

"Om het product te vinden dat u zoekt, selecteert u de belangrijkste eigenschap in onderstaande lijst:"
  • Subcategorieën

Transceivers & Multiplexers

Op voorraad  Op voorraad
Artikelen per pagina: 
10
Lijst

Bekijken: 
Gevonden Producten: 357
Vorige 1 2 3 4 5 .. 36 Volgende
Gevonden Producten: 357
Vorige 1 2 3 4 5 .. 36 Volgende
Cisco - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Uit voorraad leverbaar
€ 296,00 Excl. BTW
€ 358,16 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Optische Zendontvangers
Misco-nr.: 300247658
Fabrikant/nr.: Cisco / SFP-10G-SR-S=

Cisco Transceiver/1000BASE-SX SFP Module MMF
Uit voorraad leverbaar
€ 207,00 Excl. BTW
€ 250,47 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Optische Zendontvangers
Misco-nr.: 1008627
Fabrikant/nr.: Cisco / GLC-SX-MMD=

TP-LINK TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Uit voorraad leverbaar
€ 24,95 Excl. BTW
€ 30,19 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Optische Zendontvangers
Misco-nr.: 300005554
Fabrikant/nr.: Tp-link / TL-SM321B

TP-LINK MC220L - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet
Uit voorraad leverbaar
€ 21,95 Excl. BTW
€ 26,56 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Optische Zendontvangers
Misco-nr.: 985475
Fabrikant/nr.: Tp-link / MC220L

Intronics - video/audiosplitser
Uit voorraad leverbaar
€ 105,99 Excl. BTW
€ 128,25 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Koperen Zendontvangers
Misco-nr.: 10094435
Fabrikant/nr.: Intronics / AB7180

StarTech.com Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Uit voorraad leverbaar
€ 156,95 Excl. BTW
€ 189,91 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Optische Zendontvangers
Misco-nr.: 956703
Fabrikant/nr.: Startech / SFPSXMM

StarTech.com 4-poort USB 2.0 Verlenger via Cat5 of Cat6 - tot 100m - USB-uitbreider - USB, USB 2.0
Uit voorraad leverbaar
€ 351,35 Excl. BTW
€ 425,13 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Koperen Zendontvangers
Misco-nr.: 984891
Fabrikant/nr.: Startech / USB2004EXT2

StarTech.com Seriële DB9 RS232 Verlenger via Cat5 - tot 1000 meter - seriële poortuitbreider
Uit voorraad leverbaar
€ 98,01 Excl. BTW
€ 118,59 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Productcategorie: Koperen Zendontvangers
Misco-nr.: 992074
Fabrikant/nr.: Startech / RS232EXTC1EU

Gevonden Producten: 357
Vorige 1 2 3 4 5 .. 36 Volgende
Gevonden Producten: 357
Vorige 1 2 3 4 5 .. 36 Volgende
SVR: HUBU-IVOPAGE06 INT: False AFF: PB: W CAT: 82 CUST: bcdd14f9-ff32-4061-9bbe-bc68965baf48 SSID: HTMSIS: False D: 1208 L: nl-NL P: 80 B: d9436f74-62f3-486f-bbf6-34e107168fc7 VS: IP: 54.156.78.4 S: c4fd965b-f545-4caf-97bf-7226a8e8356c US: Anonymous T: B2B SM: False